Tato sekce webových stránek obsahuje nabídku alkoholických nápojů, pro vstup musíte být starší 18cti let.
Ještě mi nebylo 18 let Je mi více než 18 let

Degustace

Velké Bílovice = největší vinařská obec v České republice  

Vztah mezi kvalitou vína a polohou vinice je již od pravěku známí. A proto vinařská oblast okolo Velkých Bílovic je nejlepší volbou pro dovolenou na Moravě ve sklípku. Vinařské město Velké Bílovice nabízí rozmanitou možnost vinných zážitků. Mnohdy ani týden nestačí si projít všechny sklípky, seznámit se se všemi vinaři...

Jsou však události, na kterých chcete být a události na kterých nemůžete chybět. A degustace vín z rodinného vinařství Hrabal, ve Velkých Bílovicích, patří právě do té druhé skupiny.

A proč zrovna rodinné vinařství Hrabal?

Setkáte se zde přímo s tvůrci vín - vinaři. Již po tři generace se věnují vinaření. Jejich motem je: I na Moravě se dají dělat světová vína.

Protože nabízí obsáhlé degustace jejich vín s příjemným posezením a výborným občerstvením.  Můžete ochutnat svěží nebo robustní vína, oranžové a Pét-nat jako naturální vína a také archivní vína.

Rodinné vinařství Hrabal se nenachází na turistické třídě, je to grund za rodinným domem u hlavní cesty do sklepů. Z tohoto důvodu máte jistotu přátelského a individuálního zacházení, který Vám zajistí jedinečný zážitek. Při degustaci se budou věnovat pouze Vám a nikomu jinému, maximálně vínu. 
Není nad to si sklenku vína vychutnat v klidu a v příjemné atmosféře stranou každodenního mumraje.

Zažijte ničím ani nikým nerušený zážitek ve sklípku! 

Během degustace ochutnáte světově známé odrůdy vín jako je Chardonnay, Ryzlink rýnský, Tramín červený. Samozřejmě se nevynechají i domácí odrůdy jako Pálava, Muškát moravský. V nabídce je zahrnuto i růžové víno a specialita vinařství letní svěží cuvée Rozverné víno, které Vám nikdo jiný nenabídne.

Po skončení řízené degustace si můžete vychutnat vzorky vín do posledního doušku. 

Jako dárek od nás dostanete 15% slevu na objednáku Vámi vybraných produktů v den degustace. 

Dle Vámi zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné položky