Kontakt

Pěstování vinné révy naučí člověka hluboké pokoře a respektu k přírodě, jejím rozmarům a kdovíjakým drobnostem, které mohou zhatit veškerou snahu a píli. Když chcete vyrábět poctivé a kvalitní víno, naučí vás to úctě k lidem. Nezachutná-li jim, je všechna vaše dřina zbytečná. Sny se zbortí a nezbyde nic než sedlina na dně sklenky.


Ing. Stanislav Hrabal, MBA

MarketingMiroslav Hrabal

Sklepmistr
Kontaktní formulářNaše rodinné vinařství najdete snadno, sídlí přímo na hlavní Čejkovské ulici (pojedete-li od Čejkovic, dívejte se vlevo, přijedete-li z dálnice, najdete nás po pravé straně). U vchodu najdete dvě čísla – popisné 711 a pak ještě 3, pořadové číslo tradiční vinařské akce Ze sklepa do sklepa.

Budete-li mít štěstí, můžete na krátkou dobu využít malého parkoviště přímo před vchodem do vinařství. Nejlepší volbou je ale zaparkovat za areálem (viz mapa).


HRABAL, s.r.o., Svárov 328, 691 02 Velké Bí­lovice
IČ: 26276003, DIČ: CZ26276003, zapsaná v OR KS Brno oddíl C, vložka 41379

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní pormínky | Ochrana osobních údajů

Vytvořila společnost PS Works s. r. o.