Staňte se členy exkluzivního klubu přátel rodinného vinařství Hrabal.
Buďte u nás jako doma.
Můj vinař – to je exkluzivní klub přátel rodinného vinařství Hrabal. Stát se členem je jednoduché: stačí jen s láskou pít a obdivovat krásná vína z Velkých Bílovic, vína se značkou Hrabal. A pak už stačí jen se přihlásit. Budeme Vám posílat náš elektronický časopis o životě vinařů z jižní Moravy. Budete nakupovat se slevou. Jako první získáte možnost ochutnat nová, čerstvě narozená vína. A hlavně – budete zváni na každou akci, které se u nás v průběhu roku koná. Prostě, budete u nás a s námi no… jako doma.


S námi budete při tom…

  • Slavnosti vytahování vína z beček
  • Uvádění nových ročníků
  • Svátek Svatomartinského vína
  • Za vinařem do Velkých Bílovic
  • Ze sklepa do sklepa
  • Vinařské Vánoce

Čekají Vás tyto výhody…

  • speciální produkty jen pro členy klubu
  • novinky na trhu přednostně a se slevou
  • pravidelně zasílaný elektronický časopis zdarma
  • a mnohé další...


Přihlaste se právě nyní.Kdo se může stát členem

Členem programu Můj vinař se může stát kterýkoli milovník vína a přítel značky rodinného vinařství Hrabal Velké Bílovice. Vstup do programu není nijak omezen úrovní vinařských znalostí, ani nijak jinak omezen, jedinou výjimkou je zákonná věková hranice 18 let. Vždyť víno je – kromě nápoje bohů – také alkoholický nápoj, proto nám odpusťte toto jediné omezení pro vstup do programu.

Jak se přihlásit

Přihlásit se do programu Můj vinař je možné na těchto webových stránkách, pomocí vstupního formuláře. Pro potvrzení vstupu je nutné zadat alespoň Vaši e-mailovou adresu. Pro plné využití možností programu doporučujeme zadat také poštovní adresu. Vždyť jak jinak byste si mohli objednávat víno či jiné produkty? K plnému členství Vám však skutečně stačí pouhé zadání e-mailu, další kontaktní údaje od Vás nebudeme vyžadovat.

Co mi členství umožní

Členství v programu Můj vinař Vám umožní využívat všech výhod, možností a slev, které jsou pro členy připraveny. Členové programu budou zváni na klubové akce, bude jim zasílán klubový elektronický časopis, budou moci získat nové produkty dřív, než přijdou do běžné distribuce apod. Samozřejmostí jsou také slevy na všechny produkty značky Hrabal, popř. produkty partnerských značek.

Jak vystoupit z programu

Členství v programu Můj vinař je bezplatné, není nijak omezeno, ani limitováno žádnými nákupy či jinými aktivitami. V případě, že Vás však přestane členství v programu bavit, stačí buď nedělat vůbec nic a zapomenout na své členství, nebo – trváte-li na tom – napsat nám, nebo zavolat. Bude-li to Vaše přání, vyřadíme Vás z databáze a tím ukončíme Vaše členství.